Odnaleźli się na końcu świata

Radom dość rzadko odwiedzam na mojej mapie wędrówek po Polsce, tym razem właśnie tam zawitałem. Był piękny słoneczny dzień. Zaparkowałem samochód i wszedłem do hotelu gdzie czekała na mnie para młodych, uśmiechniętych ludzi, którzy za chwile mieli wstąpić w związek małżeński. Rozpoczeliśmy od przygotowań. Profesjonalna wizażystka przygotowała Katarzynę na ten wyjątkowy dzień. Bardzo lubię fotografować przygotowania. Dzięki nim mogę poznać bliżej parę młodych a jednocześnie para młodych przyzwyczaja się do mojej obecności.
Gdy Pani Młoda już się ubrała, wyglądała pięknie i zjawiskowo. Przeszliśmy do drugiego pokoju gdzie czekał na nas przystojny Pan Młody wraz z rodzicami – to tu nastąpiło błogosławieństwo. Wzruszająca chwila gdzie chwytamy emocje, łapiemy w kadr spojrzenia i łzy wzruszenia.
Ceremonia to już formalność. Tu wykonane zdjęcia będą pokazywane wszystkim, to głównie nimi młodzi się chwalą i dlatego muszą być perfekcyjne.

Katarzyna i Krzysztof zaprosili mnie następnie na fantastyczną weselną zabawę. Było to wyjątkowe wesele z wyjątkowymi ludźmi. Zdjęcia jakie wykonałem są najlepszą wizytówka tego jak cudownie ludzi się bawili

Fantastyczna zabawa cudownej pary

Powiązane zdjęcia:

About Post Author